minecraft tlauncher

minecraft indir? Bu astonishing oyunu ücretsiz ve MOD’larla alın

Spread the love

Minecraft Indir:

 

Minecraft indir Caves and Cliffs Part 1, yetkisinin kaldırılmasından birkaç gün sonra. Bugün Mojang, Minecraft indir 1.17 güncellemesi için başka bir Bedrock beta uyarlaması gerçekleştirdi.

 

Java Sürümü’nün aralıksız ön deşarjlar almasıyla Mojang, ana kaya formunun ek olarak yeni öne çıkanların her biri hakkında tam olarak bilgilendirilmesini sağladı. Mühendisler, sekiz Haziran’da teslim edilecek olan 1.17 güncellemesine hazırlanmak için çabalıyorlar.

minecraft indir

Java Sürümü’nün aralıksız ön deşarjlar almasıyla Mojang, ana kaya formunun ek olarak yeni öne çıkanların her biri hakkında tam olarak bilgilendirilmesini sağladı. Mühendisler, sekiz Haziran’da teslim edilecek olan 1.17 güncellemesine hazırlanmak için çabalıyorlar.

 

Oyuncular en yeni beta sürümünü indirebilir ve yeni öne çıkanları test edebilir. Minecraft indir1.17.10.21 budanmış açelya, çiçek açan açelya ekler ve çok sayıda hatayı düzeltir.

minecraft indir

Minecraft indir Bedrock 1.17.10.21 beta uyarlaması, daha önce Minecraft kopyası talep eden tüm oyuncular için hiçbir şey için erişilebilir değildir. Beta programını indirmek için oyuncuların beta programını takip etmesi gerekir. Beta programını sürdürmeden önce, mühendisler tarafından verilen yetki yönergelerini okuyun:

 

Betaya katılmak, oyunun devam eden bir Minecraft formuyla yerini alacak.Oyuncular, Realms’e yaklaşmayacak ve betayı görürken beta olmayan oyunculara katılamayacak.Betadayken oynanan hiçbir evren açılamaz. oyunun geçmiş uyarlamalarında, bu yüzden onları kaybetmemek için evrenlerin kopyalarını yapın. Beta derlemeleri tehlikeli olabilir ve son form kalitesinin temsilcisi değildir.

 

Not: Minecraft beta 1.17.10.21, Android gadget’larında erişilebilir değildir. Her durumda, oyuncular her halükarda bunun için seçim yapabilir ve betayı gelecekteki bir teslimatta indirebilir.

 

Ayrıca okuyun: Minecraft PS4? PS4’teki muhteşem incelemelere göz atın

minecraft indir

 

Minecraft, muhtemelen sektördeki en ünlü ve daha tecrübeli oyunlardır. Oyun, göz önünde bulundurulduğundan bu yana uzun süredir devam ediyor ve önem henüz yükseliyor. Oyunun arkasındaki tasarımcılar, en iyi içgörüyü elde etmenizi sağlamak için durmaksızın çalışıyor. Garip bir şekilde, Minecraft oyunu aşamalar arası devam eden etkileşimi destekler, bu da Windows, Xbox, Playstation, çok yönlü ve daha fazlası gibi çeşitli aşamalardaki bireylerin birbirleriyle etkileşimi takdir edebileceğini ima eder.

Ek olarak, kuruluşun benzer şekilde Android (APK) ve iOS istemcileri için kararlı bir uyarlaması vardır. Mühendisler, müşterilere cep telefonlarında çok iyi bilinen oyunu oynamalarına yardımcı olan Android için Minecraft ve iOS için Minecraft’ı gönderdi. Yine de, burada neler oluyor? Minecraft Bedrock Edition veya Pocket Edition ile nasıl aynı olmayabilir? Bu yazıda Minecraft çok yönlü oyunuyla ilgili tüm soruları çözeceğiz.

 

Android veya iOS için Minecraft indir?

minecraft indir

Bedrock Sürümü veya Minecraft Cep Sürümü ile ilgili olarak benzersiz değildir. Referans olması için, birincil aşamalar arası Minecraft oyunu Minecraft Pocket Edition olarak biliniyordu. Bu noktada organizasyon, Pocket Edition’ı Bedrock Edition olarak yeniden adlandırdı.

Bedrock Sürümü terimi, Java ile tamamen aynı olmayan Bedrock kod tabanından gelir. Son olarak, mühendisler tüm Bedrock Sürümlerinin adını sadece Minecraft olarak değiştirdi. Bu, Minecraft’ın Bedrock Sürümü veya Cep Sürümü ile eşdeğer olduğu ve böyle bir kontrast olmadığı anlamına gelir.

 

Minecraft Oyunu İndirme Boyutu

Minecraft oyununun en iyi yanı, düşük kaliteli olanlar da dahil olmak üzere çoğu Android cep telefonu ile uygulanabilir olmasıdır. APK indirme boyutu, Android için yalnızca 112 MB ve iOS aygıtlarında 150 MB’a yakın bir yerdedir.

minecraft indir

Android veya iOS için Minecraft Nasıl İndirilir

Minecraft oyununu şüphesiz Android veya iOS aygıtınıza indirebilirsiniz. Bu yönergelere uymanız yeterlidir:

  1. Android gadget’ınızda Google Play Store’a gidin. iOS istemcileri Apple App Store’a gidebilir.
  2. Minecraft oyununu arayın ve tasarımcısı Mahjong’a sahip olana dokunun.
  3. Oyun ücretsiz değil ve iOS’ta 599 Rs ve Android’de 650 Rs karşılığında satın almanız gerekiyor.
  4. Tanıtımı yakalayın ve oyunu gadget’ınıza indirmek için taksit yapın.

Bittiğinde, oyun Android cep telefonunuza veya Apple iPhone’unuza indirilecektir. Oyunu oynamak için bir Microsoft kaydı kullanarak oturum açabilir veya başka bir işaret döngüsü yönteminden geçebilirsiniz.

 

diğer gönderilerimize göz atın:- pahalı oyun faresi gerçekten buna değer mi?

Leave a Reply

Your email address will not be published.